odpoczynek od biegania

Dziś dzień na regenerację, super…

Za oknem coraz cieplej, tylko minus 1 i czuje się w powietrzu odwilż. A ja w domku i nie muszę dziś biegać. Wczorajsze podbiegi mnie mocno wypluły, z przyjemnością dziś odpoczywam…
Na forum biegania w "babskim wątku" pojawiły się dziewczyny, które realizują noworoczne postanowienia…przypomniały mi sie moje pierwsze spotkania z bieganiem…takie wspominki…
Swego czasu napisałam tekst do lokalnej gazetki, dla której pisuję, o moich początkach…jesli jesteście ciekawi to zajrzyjcie pod ten link, str. 16.


http://www.staramilosna.org.pl/gazetki/pdfy/Stara%20Milosna%20nr%2085.pdf

3 komentarze do “odpoczynek od biegania

 1. Izo, nie wiem, kiedy na to wszystko znajdujesz czas. Jestem pelna podziwu.
  Ja musialam na chwile odlozyc pisanie, bo i tak klade sie ok. polnocy lub po, a od czasu do czasu funduje sobie poranny trening o 6:30 rano (tylko jesli to wyolne wybieganie, silowke robie jednak wieczorami).
  Mam nadzieje, ze moze w ten weekend uda mi sie nadrobic zaleglosci „pisarskie” (nie dala mi Bozia talentu). Jednak jutro planuje Owsiaka. We´ll see.

 2. U mnie też tydzień był ostry, ale bardziej z racji biegania w mróz: raz na nartach, dwa nożnie. Jednak bez opcji tarzania się w śniegu :))

  Wiem, że nie można się oprzeć bieganiu po śladzie narciarskim, ale narciarze biegowi nie przecierają szlaku dla biegaczy, czy piechurów i raczej nie cieszą się gdy ich pracowicie założony tor jest zadeptywany. Pewnie nie biegliście po naszym torze, ale może kiedyś jeszcze zobaczycie w lesie dwa odciśnięte od desek ślady, to dajcie im spokój i nie sprawdzajcie dokąd prowadzą.

  Dziś były zawody w Falenicy. Bałam się, że będzie gorzej, ale warunki nie były takie złe. Biegałaś kiedyś po tej wydmie? To też dobre urozmaicenie treningu. Oczywiście nie namawiam Cię do startu za dwa tygodnie tylko do rekonesansu miejsca. Trudniejsza wersja krosu. Łatwiejsza jest w Marysinie. Chcieliśmy ogłosić Szaloną Maryśkę 31 stycznia, ale właśnie organizatorzy Biegu Wedla (Ci od falenickich Biegów Górskich) ogłosili termin swoich zawodów w ten dzień. Spontanicznie więc zapraszamy na najbliższą sobotę 17 stycznia na Szaloną Maryśkę nr 2. Będziecie mogli z Piotrem?

  PS. Do zobaczenia na biegu WOŚP. Przy okazji zapraszam na aukcje:
  http://zcp-wosp09.blog.onet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>